Projektowanie graficzne

DESIGN to podstawowe narzędzie komunikacji wizualnej.

Kreatywne projektowanie graficzne
Kreatywnie

Projektowanie graficzne jest naszą pasją.

Wiemy, że oprawa wizualna to najbardziej bezpośrednia reklama produktu. Dlatego nasze projekty tworzymy tak, aby były skutecznym i atrakcyjnym narzędziem marketingowym.
Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań oraz promocji produktowej – zarówno w przestrzeni sklepowej z wykorzystaniem materiałów POS, jak również outdoor’owej.

Profesionalna obsługa graficzna
Profesionalnie

Oferujemy profesjonalną obsługę i jakość projektów, która nie odbiega od międzynarodowych standardów. Śledzimy najnowsze trendy w światowym designie. W procesie twórczym cenimy proste i funkcjonalne formy, kładziemy nacisk na wykorzystywanie możliwości poligraficznych i najnowszych technik.

Indywidualne podejście do projektu graficznego
Indywidualnie

Jesteśmy zespołem doświadczonych projektantów, którzy cenią konceptualne podejście do pracy. Każde wyzwanie graficzne traktujemy indywidualnie. Dbamy, aby projekty wychodzące z naszego studia były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim skutecznie komunikowały – to gwarancja sukcesu naszego i naszych Klientów.

Dokumenty dostępne cyfrowo WCAG 2.0
Dokumenty WCAG 2.0

Oferujemy przygotowanie dokumentów dostępnych cyfrowo o ułatwionej dostępności dla osób niepełnosprawnych. W szczególności dla osób niewidzących i niedowidzących. Tworzymy dokumenty zgodne z normami i przepisami prawa dotyczącymi dostępności w szczególności z WCAG 2.0. Oferujemy przygotowanie nowych dokumentów jak również poprawy istniejących.